Systemy CRM       Integracja systemów       Portale i strony internetowe       Outsourcing       Hosting       Realizacje       Klienci       Wsparcie       Kontakt  
 
Aktualności:
12-10-2010
Zmodernizowaliśmy strony Szkoły Podstawowej nr 9 z Olsztyna oraz Centrum Stomatologicznego Vis-Dent z Gdańska.

07-09-2010
Stworzyliśmy stronę dla firmy Sento Fashion z Gdańska.

05-08-2010
Stworzyliśmy stronę dla firmy JIT Solutions.

11-05-2010
Stworzyliśmy stronę dla Kancelarii Radcy Prawnego Marcina Marcinkowskiego.

20-03-2010
Stworzyliśmy stronę firmy Columbus z Sopotu - http://szkolnaturystyka.pl.

16-02-2010
Zapraszamy na xCRM.pl - System Zarządzania Kontaktami z Klientami ONLINE.

25-01-2010
W naszej ofercie posiadamy usługi hostingowe w bardzo niskich cenach - juz od 100zł netto/rok. Zapraszamy na http://studio26.pl


Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!
Systemy CRM
Jedną z głównych dziedzin naszej działalności jest wykonywanie dedykowanych rozwiązań informatycznych wspomagających pracę w firmie.

Nasze aplikacje to przede wszystkim systemy wspomagające zarządzanie kontaktami z klientami oraz obrót dokumentów firmowych. Mogą to być zarówno proste standardowe systemy ewidencjonujące klientów i kontakty z nimi, jak i na przykład dedykowane aplikacje do obsługi zgłoszeń reklamacyjnych, inwestycji, tworzenia ofert, zarządzania stanem magazynowym czy na przykład ewidencji wydatków. Systemy tworzymy pod konkretne wymagania naszych klientów w maksymalnym stopniu dopasowując je do indywidualnych potrzeb.

Nasze rozwiązania to głównie aplikacje sieciowe, które obsługuje się z poziomu przeglądarki internetowej. Punktem wyjścia jest stworzony przez nas prosty system klasy CRM zbudowany z modułów ewidencji klientów, ewidencji kontaktów z klientami, modułu zarządzania użytkownikami oraz uprawnieniami. Pod poniższym linkiem dostępny jest krótki opis bazowej platformy, która każdorazowo jest rozbudowywana i dostosowywana do indywidualnych potrzeb klienta mCRM.pdf (1,2MB).


Przykładowym systemem wykonanym przez firmę codeit jest System CRM ONLINE - xCRM.pl - jest to system klasy CRM (Customer Relationship Management) stworzony z myślą o małych i średnich firmach dostępny ONLINE dla każdego. Jego głównym zadaniem jest porządkowanie kontaktów z klientami oraz spraw związanych z obsługą klientów firmy, takich jak ewidencja i wystawianie faktur, ewidencja wydatków firmowych czy ewidencja produktów i usług. Praca w systemie odbywa się online poprzez internet, z dowolnej lokalizacji, z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej czy urządzenia mobilnego (np. z telefonu komórkowego). Dzięki temu w każdej chwili i z każdego miejsca mamy dostęp do danych i możemy na przykład zaplanować spotkanie czy wystawić fakturę.


       

       
© 2005-2011, codeit